Nuo 1984 m. yra viena iš didžiausių konditerijos gamybos įmonių Lietuvoje

Įmonėje dirba apie 90 žmonių.

Gamybiniai plotai užima apie 4000 kv. metrų.

UAB „Dzūkija“ įkurta 1965m. Esame viena didžiausių konditerijos įmonių Lietuvoje. 
Mūsų vizija ir tikslas visuomet buvo ir yra pirkėjams pateikti pačius šviežiausius ir skaniausią gaminius, pagamintus iš kokybiškų žaliavų.
Ne veltui jau daugiau nei 50 metų esame mylimi ir mėgstami visoje šalyje.

Pagrindinė veikla ir gaminiai:

– Trapios tešlos sausainiai ir pyragaičiai.
– Sluoksniuotos tešlos konditerijos gaminiai.
– Šakočiai. Mūsų firmoje jie kepami ne tik patys skaniausi, bet ir patys didžiausi. Vienas iš jų net užregistruotas Lietuvos rekordų knygoje.
– Tortai. Pagrindinei stalo puošmenai – tortui skiriamas ypatingas dėmesys. Stengiamasi, kad net ir labiausiai išpuoselėto skonio pirkėjas būtų maloniai nustebintas. Priimami individualūs užsakymai Jūsų svajonių tortui.
– Vafliniai vamzdeliai, vaflių pyragaiMieliniai gaminiai – batonai, bandelės ir pyragai.
 Šokolado ir konditerinio glajaus gamybos ceche gaminamas tikras juodas šokoladas ir įvairūs konditeriniai glajai, iš kurių gimsta nauji gaminiai – šokoladiniai batonėliai, figūrėlės, saldainiai, džiovinti vaisiai šokolade
Pas mus išsirinksite gaminius ir gimtadieniui, vestuvėms, Kalėdoms, Velykoms, konferencijos svečiams, dovanas klientams ar įmonės darbuotojams ir t.t.

Įmonėje įdiegta ir valdoma Maisto saugos valdymo sistema “RVASVT“ (HACCP). Nuo 2005 metų sausio mėn. įmonė pripažinta atitinkanti kokybės vadybos sistemos standartą ISO 9001:2000.